DataSafe Akü

Enersys grubuna ait DataSafe Akü fiyatları ve teknik özelliklerine, model adlarına bağlı olarak aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz…

datasafe akü logosu

HX serisi DataSafe Akü modelleri Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS ) üreticilerinin hassas yükler için özellikle önerdiği 10-12 yıl ömür beklentili üstün özellikli akülerdir.

Gerek iç dirençleri, gerekse yüksek sıcaklıklarda göstermiş olduğu performans nedeniyle haklı bir övgüye sahip olan Enersys Datasafe modelleri için 1-3 hafta gibi çok kısa teslim süreleri verebilmekteyiz. 1 paletlik Datasafe akü talepleriniz için bile firmamızdan çok uygun fiyatlar alabilir, kısa teslim sürelerimizden yararlanabilirsiniz…

datasafe akü

HX serisi Datasafe Akülerin boyut, ağırlık, terminal tipi ve iç direncine ilişkin detaylı bilgileri aşağıdaki görselimizden inceleyebilirsiniz.
İlgilenmiş olduğunuz akü ile ilgili daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle kontak kurunuz…

datasafe_aku_teknik_ozellikleri

DataSafe Akü modelleri :

 HX serisi Datasafe Aküler
NPX serisi Datasafe Aküler
CX serisi DataSafe Aküler
DX serisi Datasafe Aküler
MX serisi Datasafe Aküler

 

Ayrıca tüm Kuru Akü ve Jel Akü modelleri için resmi web sayfamız olan www.acdc.com.tr adresinden genel olarak yararlanabilirsiniz.

Enersys Datasafe Aküler için de aşağıdaki linkten akü fiyatları, akü pdfleri, akü teknik detayları, watt tablosu, akım tablosu, boyut ve ağırlık gibi bilgilere daha detaylı olarak ulaşabilirsiniz.
https://www.acdc.com.tr/tr/DataSafe-Aku/