FirstPower Akü

firstpower aküFirstPower Akü modelleri Türkiye’de özellikle tercih edilmektedir. Çin malı aküler içerisinde güvenilir olarak rahatlıkla tanımlayabileceğimiz Firstpower akü modelleri; kuru akü ve jel akü olarak Türkiye pazarında satışa sunulmaktadır.

2V, 6V ve yaygın olarak da 12V seçenekleri bulunan FirstPower marka aküler, 5 yıl, 10 yıl ve 15 yıl ömür beklentili olarak ve 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Firstpower akü modellerine özellikle 10 yıl ömr beklentili olan modelleri için %15 fiyat farkı ile 3 yıl garanti de verebilmekteyiz

Kesintisiz Güç Kaynakları başta olmak üzere; Telekom, Denizcilik, Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Acil Aydınlatma sistemleri gibi hassas ortamlarda kullanılan FirstPower modelleri ile ilgili fiyat, teknik özellikler ve ürün pdflerini firmamız resmi web sayfasından takip edebilirsiniz.

Kuru akü konusunda haklı bir üne sahip olan Firstpower, dünyada ve Türkiye’de güvenilir bir marka olmuştur. Firmamız tarafından ithal edilmekte olan FP ve LFP serileri dışında CFP olarak üretilen aküler özellikle devlet ihalelerinde teknik spesifikasyonları nedeni ile özellikle tercih edilmektedirler.

Firstpower Akü lerin satıldığı iller :

istanbul, ankara, izmir, samsun, kayseri ve antalya, muğla, gaziantep, balıkesir, kayseri, zonguladak