Yuasa Akü

Yuasa Akü modelleri; tüm dünyada ve Türkiye’de özellikle Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS ) üreticilerinin ve kullanıcılarının tercih ettiği ve özellikle aradığı bir markadır. Yine acil aydınlatma sistemleri ve telekom sistemleri gibi hassas alanlarda da Yuasa Aküler özellikle tercih edilmektedir.

NP, NPL, NPW, NPH, NPX, SWL ve EN serisi Yuasa modelleri; uzun ömürlü olması yanında watt tablosundaki yüksek performansı, düşük iç dirençleri ve çok çok düşük arıza riski nedeniyle de özellikle tercih edilmektedir.

yuasa akü

 

NP serisi Yuasa Akü Modelleri :

6 Volt 1,2 Ah ile 12 Ah arasında, 12 Volt 1,2 Ah ile 38 Ah arasında seçenekleri mevcuttur.
VRLA dizayn, Gaz Rekombinasyonu, Derin deşarjdan süper kurtarma, Elektrolit süspansiyon sistemi gibi üstün özellikleri vardır. 5 Yıl ömür beklentili, 2 Yıl garantilidir.
NP serisi Yuasa Akü

 

NPL Serisi Yuasa Akü Modelleri :

12 Volt 24 Ah ile 100 Ah arasında seçenekler sunan, VRLA dizayn, Gaz Rekombinasyonu, Derin deşarjdan süper kurtarma, Elektrolit süspansiyon sistemi gibi üstün özellikleri olan Yuasa serisidir. 10 Yıl ömür beklentili, 2 Yıl garantilidir.
NPL serisi Yuasa Akü

 

SWL Serisi Yuasa Akü Modelleri :

SWL serisi; özellikle UPS ( Kesintisiz Güç Kaynakları ) Sistemlerinde tercih edilen güvenilir ve arıza riski çok düşük olan akülerdir.
UPS sistemlerinde özellikle SWL 750, SWL 1100, SWL 1850, SWL 2250, SWL 3300 ve SWL 4450 modelleri ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.
VRLA dizayn, Gaz Rekombinasyonu, Derin deşarjdan süper kurtarma, Elektrolit süspansiyon sistemi gibi üstün özellikleri vardır. 10 Yıl ömür beklentili, 2 Yıl garantilidir.
SWL serisi Yuasa Akü

Yuasa’nın ayrıca EN serisi 2 Volt, 4 Volt ve 6 Volt luk modelleri, SW280 olarak belirtilmiş 12 Volt 7,5 Ah lik özel üretim bir modeli, NPW, ve NPX modelleri de bulunmaktadır.

 

Firmamıza ve ürünlerimize ait daha detaylı bilgi için : www.acdc.com.tr